ФОРУМ ТУРКЛУБА "БАРС"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМ ТУРКЛУБА "БАРС" » События/Походы/Мероприятия » Травневі свята


Травневі свята

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

Хто чим планує зайнятись на травневі свята????

0

2

ММММММ........А розклад іспитів  в університеті ти вже бачив?

0

3

я з 29 квітня по 2 травня на відкритті страйкбольного сезону

0

4

2 мідав:

"молоко вдвойне вкусней если ето Это пиво!"

неук...

0

5

Fucking Ченчик написал(а):

2 мідав:

"молоко вдвойне вкусней если ето Это пиво!"

неук...

пішов нафіх

0

6

ні свої я ще не бачив але дуже хочу 2-ку по карпатам провести!!!!

0

7

варіанти щодо травневих:

1. Карпати 2 КС горна, 27.04 - 09.05 всі питання до Майстренка. Продовження кавказ 3-4 КСГ.

2. Карпати (Горгани) 4 дні, 05.05 - 09.05 відповідальний Klark(зареєстрований на форумі);

3. Крим, можливо, 1 КС пішохідна, дата не визначена - пропозиція від Білецького;

+1

8

Щодо Карпат 2к, звертайтесь до мене (тел. 0508553320). Я сподіваюсь піти в цей похід, але чи відбудеться він точно ще не відомо. Обговорюватиму всі питання після понеділка (9.04.2012) з керівником групи. В поході можуть взяти участь всі, хто має як мінімум 1 горну категорію. На даний момент склад групи формується, тому рішення про від"їзд остаточно не прийнятий.

0

9

"Щодо Карпат 2к, звертайтесь до мене (тел. 0508553320). Я сподіваюсь піти в цей похід, але чи відбудеться він точно ще не відомо. Обговорюватиму всі питання після понеділка (9.04.2012) з керівником групи. В поході можуть взяти участь всі, хто має як мінімум 1 горну категорію. На даний момент склад групи формується, тому рішення про від"їзд остаточно не прийнятий."  -  если что процентником возьмете ?

0

10

2. Карпати (Горгани) 4 дні, 05.05 - 09.05 відповідальний Klark(зареєстрований на форумі);

Вопросы к Klark (к сожалению не знаю кто это):

1. В Горганы куда именно? (планируемый маршрут)
2. 05.05 и 09.05 - дни доезда/отъезда, или это полные ходовые дни?

0

11

маршрут - с. Татарів - г.Хомяк-г.Синяк-г.М.Горган-г.Довбушанка-г.Ведмежик-с.Бистриця-г.Окопи-ур.Пекло-г.М.Сивуля-г.В.Сивуля-г.Лопушка-г.Боревка-г.Ігровець-г.Висока-пол.Середня-с.Стара Гута
початок
6,05 і до 9,05
виїзд з києва 4 в франківську 5 відпочинок(свято ковальського мистецтва...)
9 го виїзд з франківська ...

http://uploads.ru/t/L/w/R/LwR7m.jpg
http://uploads.ru/t/6/f/Q/6fQij.jpg

Отредактировано Klark (2012-04-06 15:05:15)

0

12

Ясно, благодарю. Возможно где-то пересечёмся в районе Довбушанки.
Насчёт захода на Игровец успеете ли? 6+7+8+9е до обеда = 3дня; 85/3= почти 30км/день по цекотам - неплохой темп.

З.Ы: Увидел в  графике движения г.Окопы.. не советую :disappointed: Из верховьев потока Салатручиль выходит тропа-дорога на пол.Боярин, мимо (восточнее) г.Окопы. Тропы, нанесённой на украинской карте "центр.Горганы" по хребту от водопада Салатручиль (слияние потоков) до г.Окопы нет, на хребте преобладает довольно весёлый растительный покров 2Б, особенно на подходе к вышеназванной возвышенности. Ну хотя я думаю Вы об этом знаете, это так, на всякий случай  :)

0

13

Дякую за цінну  підсказку...! Якщо можеш підскажи де найкраще на твою думку облаштувати ночівлі на маршруті.)
Виходить в середньому по 25 км на день і вранішній ривок на не повний 10к км)
Там головне погода як на мене від неї дуже залежить швидкість..)
Якщо є іще якісь поради пвдсказки буду радий отримати..!)

0

14

Хорошо, по маршруту расскажу всё подробно, только немного позже (после выходных).
Пройти запланированный вами маршрут и вложиться в заданное время можно, но если хорошо знаешь тропы, т.е ходил там хотя бы один раз ну и группа с неплохой физподготовкой. В противном случае и при плохой погоде велика вероятность не попасть на Сывулянский хребет вообще и валить вниз в Гуту с Рущины.  Прогулки в Горганах в корне отличаются от прогулок по ЧГХ, Свидовцу и Мармаросам. Больше 20км/день я б не рекомендовал, вместо утреннего рывка наоборот запланировал бы полуднёвку на случай плохой погоды или ошибки в ориентировании.
ЗЫ: Мы например с Витьком не так давно в тех краях рекорд поставили - 5км/день. Так, напрямик решили, срезать маленько, мол сколько там по карте..- фигня..))

0

15

Нє ну рекорд однако крутий..)
Дальше не.Бистриця я іще не був ..
Я навіжений хлопака... Люблю швидко ходити особливо під гору ... ))А по тих каменюках як водомірка по воді )))

0

16

"Мы например с Витьком не так давно в тех краях рекорд поставили - 5км/день. Так, напрямик решили, срезать маленько, мол сколько там по карте..- фигня..))" - ну да мы правда в декабре по сугробам и "жерепу" лезли...., там без знания маршрута с таким графиком просто не реально будет идти по 20 км в день (разве что по ночам догонять отставания).
"Я Люблю швидко ходити особливо під гору ... ))А по тих каменюках як водомірка по воді )))" - нужно не забывать что с тобой будет идти группа в которой вряд ли найдутся такие же " навіжені хлопці"  .

Отредактировано Витёк !) (2012-04-07 08:04:20)

0

17

Дякую за слушні зауваження..
Початковий склад був я і двоє моїх друга.. Вони провірені тому й був організований такий маршрут..)
В подорож просяться іще знайомі які не потянуть таке навантаження,( в такому випадку зміниться маршрут ( скоротиться за рахунок відмови від підйому на г.Ігровець а спуск з пол.Погар в Стару Гуту...
Також усвідомлюю, що цьому маршруту притаманні наступні складності:
- залишковий пресований сніг(
- погані погодні умови..(
Що викликає підвищення складності проходження, ризику травматизму ;(
Вам ж відомо як добре пересуватися по мокрому моху..(

Майже усі походи проходив в одиночку. Самому вроді легше.
З відповідальністю ще за когось не звично та лячно..! Тому буду радий вислухати зауваження, підсказки та поради..)

0

18

"если что процентником возьмете ?" - щодо карпат 2к. скажу после понедельника.

0

19

Жанка що там з 2 ою карпат????

0

20

Мене 2 кс по Карпатам теж цікавить, хочу піти і вже майже зібралась. Якщо Майстренко зробить довідку, то буду з 1 кс, а то досвід маю, а підтвердження відсутнє.

0


Вы здесь » ФОРУМ ТУРКЛУБА "БАРС" » События/Походы/Мероприятия » Травневі свята