ФОРУМ ТУРКЛУБА "БАРС"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМ ТУРКЛУБА "БАРС" » Снаряжение » інвентаризація клубного спорядження


інвентаризація клубного спорядження

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

На нашому клубі числиться певна кількість деякого спорядження, повний перелік якого лежить в 3корп. і поідеї воно має зберігатись у шафі в 9му корп. Днями я туди заглянув і побачивтам на багато менше ніж у списку. та шо там казать про клубне спорядження коли вельмишановні члениклубу не можуть знайти власне(Загребельний -кошки, Майстренко - кроля, хтось там палатку, спальник і т.д.). Можливо воно просто лежить десь у когось і не заважає а хтось марно намагається його знайти.
  Пропоную в наступний четвер знести до актив-центру всю клубну снарягу ну в кого там є щось не своє, щоб нарешті загублені речі знайшли своїх власників.

0

2

Зібралась деяка інформація щодо спорядження:

Артем Наливайчук - каска біла будівельна від Саковича з любов"ю (1 шт), рюкзак TrewelExtrim 80л. (1шт);
Михайло Білецький - Льодорую (1 шт), спускове решітка (1 шт), уші (спіти) (5 шт);
Ольга Супрун - компас (1 шт);
Дмитро Майстренко - спальний мішок (1 шт), система камуфляжна (1 шт);
Олександр Чемерський - система TrewelExtrim (1 шт).

0

3

Повідомте хоч на форумі про спорядження яке знаходиться в ваших "закромах". Якщо є можливість, то притягніть все на клуб, якогось четверга.

Інформація потрібна для списання всього старого спорядження. А в подальшому спонсорування клубу та співпраці з університетом.

0

4

Артем Наливайчук - каска біла будівельна від Саковича з любов"ю (1 шт)

:D
Тёма, я уже и не помню что то за каска)) Подари кому-нибудь, ну или себе забери. Систему я тебе передам после сорев, вероятней всего с Витьком (я позвоню).

Больше ничего клубовского (чьего-то или общественного) у себя не нашел.

0

5

Врешті решт інвентаризація була проведена і результати її невтішні.
зате тепер впевнено можна сказати що снаряги в нас нема.
нема нічого крім того що залишилось на руках, про що згадувалось вище. найбільше жаль палатку TRAMP якій настав п****ць при невизначених обставинах. RIP чайна таун
Я знову переконався що поки нема нормальної організації, нема відповідальних людей в клубі, про клубне спорядження не варто й думати.

0


Вы здесь » ФОРУМ ТУРКЛУБА "БАРС" » Снаряжение » інвентаризація клубного спорядження