ФОРУМ ТУРКЛУБА "БАРС"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФОРУМ ТУРКЛУБА "БАРС" » События/Походы/Мероприятия » 04.03.12 орієнтування на місцевості


04.03.12 орієнтування на місцевості

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Обговорюємо!!!

0

2

А собствено что обсуждать, подробности в студию (телепатов вроде нету ...), где?, что?, по чом?

Отредактировано Витёк !) (2012-03-02 21:18:45)

0

3

Я так понял, это Саша Чемерский забыл представиться и что-то хотел сказать форумчанам  :question:
(Он вроде ориентирование на днях хотел организовать. Также наличие трёх знаков восклицания в сообщениях можно часто наблюдать у Димы Майстренко, поэтому если не угадал - исправьте  %-) )

Просьба к топикстартеру и другим форумчанам - если вы хотите, чтобы размещённая информация была интересна и понятна ещё кому-то кроме вас - представтесь пожалуйста, объясните вкратце суть вопроса/предложения/будущего мероприятия, оставьте контактную информацию.
Несодержательные темы от анонимов будут удалены модератором!

0

4

Првт.. це була пропозиція!)))) Сьогодні на клубі ми вірішили, що у неділю о 10.00 на Лисій Горі  буде проведено тренування (орієнтування на місцевості) ! всі бажаючи можуть звернутис по цьому тел. 0634905971

0

5

В кого які питання, задавайте.

0

6

03.03.12 .. Лиса Гора.. Час уточняєм..  Ночовка) - відміняється !!!

Отредактировано Олександр (2012-03-02 19:58:03)

0

7

Сашко, якщо я не помиляюсь, то ти граєш на гітарі. Доречно буде взяти якийсь інструмент та послухати музику суботнім вечором.

0

8

І ще нам потрібний якийсь посуд, щоб гріти воду на чай. А може і зварити чого.

0

9

"Сьогодні на клубі ми вірішили, що у неділю о 10.00 на Лисій Горі  буде проведено тренування "  а мене кажетСо что договорились на 10:00, Оля соберает всех желающих возле Актив центра, или я чтото путаю? Я возьму термос.

Отредактировано Витёк !) (2012-03-02 21:18:07)

0

10

це вже ви самі повинні домовлятись де зустрічатись і ским... хто біля актив - центру а хто зрузу поїде на міце...я вас буду чекати всіх на лисій..

0

11

Збори мали проходити в два етапи. Бажаючі починають з суботи (збираються по домовленості на Лисій горі. Пють, їдять, грають на гітарі, розказують анекдоти). Офіційна частина починається в неділю в 10.00 біля Актив цкнтру. Збираємось з перекусом і компасами. Якщо чогось не вистачає з списку, йдемо без нього.

0

12

По сьогоднішним даним бажаючих почати раніше не залишилось, тому все пройде в неділю.

0

13

Всем привет. Ориентирование прошло отлично, я получил массу удовольствия.

0

14

Привет всем, да сегодня было круто, мне очень понравилось)) Я новенькая для меня это вообще было просто шоком, скажем так))) Мой оплавленный  кед, прям боевое крещение, да и ребята все хорошие, у нас был даже один именинник, Еще раз с днем рождения Макс)

0

15

Привіт!!! Була на орієнтуванні. Зробила висновок: саму мене в ліс пускати не можна.))) Хто не прийшов - багато втратив. Класно провели день, не пролежали біля зомбоящика і не пробухали. :cool: Ще б гітариста з гітарою і увесь день - суцільна малина. У колодязь спускалися, по місцевості орієнтувалися, вогнище розпалювали, чаєм і глінтвейном зігрілися.  Шампанське все ж спільним зусиллям відкрили, звичайно, після виконаної місії. Винуватця свята привітали. По снігу на велосипеді їздити важко, але реально. Одже, всі задоволені. То ж не пасуйте, а приєднуйтесь.))  :flag:

0

16

Всім дякуємо за участь. Тренування справді чудове. Голові турклубу звіт в усному вигляді поданий. Всі дома живі-здорові?

0

17

Класно побегали!!!!  :cool: , как для новечков то нормально, но хотелось бы в следующий раз больше КП, тех етапы зделать, ......      ну в общем как на соревнованиях делают, для того чтоб быть более подготовленым к ним. Ну и хотелось бы как то более регулярно что то подобное устраивать. :yep:

0

18

Ось фото!
http://uploads.ru/t/h/s/7/hs7Wp.jpg

0


Вы здесь » ФОРУМ ТУРКЛУБА "БАРС" » События/Походы/Мероприятия » 04.03.12 орієнтування на місцевості